Regulamin


Regulamin pobytu w Pokojach i Apartamentach Regionalnych:

  1. Doba hotelowa obowiązuje od godziny 14.00 (dzień przyjazdu) do godziny 12.00 (dzień wyjazdu). Możliwe indywidualne uzgodnienia z gospodarzami w tym zakresie.
  2. Zachowanie Gości nie powinno zakłócać spokoju innych osób wypoczywających w naszym obiekcie, uprzejmie prosimy o zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do godziny 6.00.
  3. W obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów i używania otwartego ognia, dla palaczy są wyznaczone miejsca do palenia.
  4. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe prosimy przed opuszczeniem pokoi wyłączać z gniazdek elektrycznych wszelkie urządzenia, zwłaszcza ładowarki, czajniki itp.
  5. Prosimy o zamykanie pokoi i drzwi zewnętrznych na klucz za każdym razem przy wchodzeniu i wychodzeniu z obiektu. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione na terenie posesji rzeczy. Koszt dorobienia zgubionych kluczy ponosi osoba, która je zgubiła.
  6. W pokojach bez uzgodnienia z gospodarzami mogą przebywać tylko osoby zameldowane.
  7. Parking na terenie posesji jest bezpłatny, niestrzeżony. Prosimy o zabezpieczenie w odpowiedni sposób pojazdów.
  8. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za zniszczone na terenie naszego obiektu elementy wyposażenia.
  9. Rezerwacja dokonana telefonicznie, bądź poprzez maila powinna być potwierdzona zadatkiem w wysokości do 30% wartości rezerwacji. Pozostałą część należności za pobyt należy uregulować przy dokonywaniu zameldowania. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie należność za pobyt nie ulega zmianie. Na prośbę gości wystawiamy imienne rachunki za pobyt.
  10. Nie przyjmujemy zwierząt na terenie obiektu.


Napisz do nas